Про нас

Про нас


Ми молода компанія, яка формує новий погляд та доступність у сфері дизайн інтер’єрів, поєднуючи сучасний декор з якістю та екологічністю виробництва.

У 2018 році розуміючи, що ми зможемо дати більше простим людям, які бажають створити яскравий, сучасний та
екологічно безпечний декор, ми започаткували нашу компанію. Нашими клієнтами є понад 3 000 людей,
що знаходяться у різних країнах світу. Наш досвід роботи дозволить запропонувати Вам саме те, що Ви шукаєте.

У нас Ви знайдете унікальні наклейки на особистий або робочий ноутбук, однокольорові або багатокольорові наклейки, які дозволять додати акцент до будь-якого вашого інтер’єру. Необмежена можливість вибору шпалер на стіну – дозволить створити особливу атмосферу кімнати або створити унікальний світ у кімнаті вашої дитини.

Окремої уваги заслуговує сучасний штрих в інтер’єрі – декор міжкімнатних дверей, використовуючи певні матеріали, що дозволить створити особливий перехід у ваш інтер’єр.

Зверніть увагу, ми залишаємо за вами право вносити деякі зміни до більшості представлених дизайнів на нашому сайті. Якщо перед Вами виникло питання брендувати Ваш автомобіль або підготувати Ваш магазин чи вітрину до сезонних розпродажів або надходжень нової колекції, ми готові запропонувати Вам послуги нашого дизайнера. Зрештою, Ви пройдете легкий шлях від Вашої ідеї до готового замовлення у Ваших руках.

Конкуренція з великою кількістю “китайського ширпотреба” або підробок, додає складності у ваших пошуках, але ми впевнені, принципи яких ми дотримуємося, з легкістю виділять наші товари серед усіх інших!

Засновник uaGraphix

Для нас залишається у пріоритеті дати кожному нашому клієнту саме той декор,
який Ви шукаєте. Допомогти Вам створити топовий, унікальний дизайн вашого гаджета або кімнати, використовуючи лише якісні, безпечні матеріали та сучасні технології.

David Akopian