Ви замислювалися, а яку роль відіграє пакування у ваших замовленнях?
Упаковка товару – це перше, що бачить покупець до того, як може оцінити сам продукт. Безумовно упаковки існують різних форм, видів та призначень. Абсолютно будь-який продукт, який залишає стіни фабрики, де він був виготовлений, має свою упаковку. У наш час упаковка має не тривалий час життя, але дуже важливе.

У цьому блозі ми хочемо розповісти, які основні якості має наша упаковка.

Підійшовши до питання у що ж пакувати всі наші замовлення, ми зупинилися перед вибором дешевої пластикової упаковки з характерним неприємним запахом або тієї упаковки, чия надійність не поступатиметься, а часом навіть і переважатиме, упаковки яка не має шкідливих компонентів у своїй структурі і дає можливість після використання, перетворити її на сировину для вторинної переробки. Ми думаємо в наш час, упаковка повинна мати певні характеристики, такі як:

  • надійність

Буває так, що між вашим замовленням і тим, коли воно з`явиться у вас, ваша посилка проходить досить цікавий шлях у своєму житті. Погано запакований товар часто призводить до його пошкодження, що є неприпустимим. Розроблена нами упаковка дозволяє повністю зберегти продукт від пошкоджень при транспортуванні та доставці посилки недобросовісною поштовою службою або кур’єром до вас.

  • екологічна безпека

Маючи розуміння, що в наш час важливо стежити за природою, ми провели певну роботу, завдяки чому наша упаковка складається з 95% екологічно чистих матеріалів, які призначені для подальшої вторинної переробки.

  • дизайн та практичність упаковки як доповнення до товару

Упаковка – це перше враження, яке ніколи не можна зробити двічі. Ми пам’ятаємо про це:) Звичайно ж наше бачення про те, яка має бути упаковка, не зупиняється тільки на надійності та її екологічності. Отримавши своє замовлення в цілісності, важливо правильно, без пошкоджень витягти його з цієї надійної упаковки. Правильну послідовність дій, яка приведе вас до довгоочікуваного замовлення, забезпечать невеликі, але важливі підказки на упаковці.

Будьте впевнені, що ми розуміємо всю значущість упаковки у всіх її проявах.

Перейти до розділу
uagraphixart

Author Admin