Політика повернення та обміну

Політика повернення та обміну

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”.

1. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

1.1. Наша політика відшкодування та повернення діє протягом 14 днів. Якщо після покупки минуло 14 днів, нажаль ми не можемо запропонувати Вам відшкодування/повернення або обмін придбаного товару в нашому Інтернет-магазині.
1.2. Товар має бути невикористаним та перебувати в тому самому стані, в якому був на момент передачі Вам або поштовій службі для доставки Вам.
1.3. Усі вкладення (наприклад, інструкція, купони тощо), бирки на упаковці, ярлики та різні етикетки, в обов’язковому порядку повинні бути без пошкоджень і перебувати у повному обсязі на своїх споконвічних/заводських місцях, без будь-яких пошкоджень.
1.4. Товар, який Ви бажаєте повернути, також повинен бути в оригінальній упаковці без слідів пошкодження.
1.5. Повернення або обмін товару можливе лише в тому випадку, якщо ви зможете надати оригінал фіскального чека, який вам був надісланний на електронну пошту після сплати, що підтверджує факт купівлі даного товару, доступним способом через електронну пошту.
1.6. Товари, що не підлягають поверненню або заміні:
– Подарункові картки або сертифікати.
– Завантажені цифрові товари.

2. ПОВЕРНЕННЯ

2.1. Якщо Ви повертаєте кілька замовлень, то потрібно оформити кожне повернення окремо.
2.2. Якщо Ви повертаєте кілька товарів з одного замовлення, потрібно оформити повернення цих товарів однією накладною, вказавши в ній необхідну кількість місць.
2.3. Навіть якщо Ви отримали товар у відділенні Укрпошти або другим чином, відправити повернення потрібно через Нову Пошту (попередньо погодивши та уточнивши адресу повернення з нашим Інтернет-магазином).
2.4. Процедура повернення може затягнутися на невизначений термін у разі надсилання повернення на будь-яку іншу адресу, крім адреси для повернення або неправильно заповненої Заяви на повернення.
2.5. Якщо ви повертаєте акційний товар, то поверненню підлягає весь акційний товар, якщо:
– за одну ціну пропонується кілька товарів.
– при купівлі одного товару надається право отримати інший товар за зниженою ціною.
– при купівлі товару надається право отримати товар за зниженою ціною, при купівлі кількох товарів одночасно.
2.6. Повернення коштів проводиться протягом 30 днів з дати подання заявки.
2.7. Повернення грошей за доставку проводиться лише у разі отримання товару з дефектами.
2.8. Після розгляду Вашої заяви на повернення товару, та в тому випадку якщо вона буде схвалена, кошти за товар, що повертається, будуть зараховані на ту банківську картку або банківський рахунок, з якого була раніше здійснена оплата за цей товар.

3. ВІДХИЛЕННЯ ЗАЯВИ НА ПОВЕРНЕННЯ

3.1. На жаль, але ми не зможемо прийняти повернення у таких випадках:
– пройшло більше 14 днів з моменту отримання товару.
– якщо Ви не зможете підтвердити факт купівлі товару саме у нашому Інтернет-магазині, шляхом надання фіскального чека (допускається в електронному вигляді).
– за відсутності заповненї Заяви на повернення товару.
– за неповної комплектації повернення, що зазначина в пункті 1.3. у “Політика повернення та обміну”: відсутності упаковки, в якій товар був доставлений, ярликів тощо.
– якщо товари були у використанні або пошкодженні.

4. ОБМІН

4.1. Ви можете звернутися до нас електронною поштою з проханням про заміну товару у зв’язку з виявленням заводського брака в ньому. Оцінку дефекту товару та рішення про ситуацію, що склалася, ми надамо електронною поштою.
4.2. Для того, щоб ваше звернення на заміну або повернення товару було прийнято, необхідно в повідомленні на електронну пошту вказати певні дані, а саме:
– докладне фото та відео товару з дефектом, а також фото упаковки.
– опис дефекту товару.
– чи був товар у використанні.
– фіскальний чек (pdf), що підтверджує факт покупки товару.
Тільки після цього буде розглянуто Ваш запит та відповідь на лист.
4.3. Якщо факт дефекту буде підтверджений, ми можемо вам запропонувати:
– обмін на аналогічний товар чи частину товару у якому було виявлено дефект (за умови наявності цього товару чи частини товару).
– повернення коштів.